Dołącz do ponad 13 000 osób, które wykorzystują mój newsletter, by turbodoładować swój biznes

Nie spamuję, dostarczam tylko kluczowe informacje, które pomogą Ci rozwijać biznes. Jako bonus zawsze pierwszy dowiesz się o moich działaniach, promocjach i gratisach. Nie zwlekaj bo będzie się działo.

Zgadzam się z polityką prywatności.

Dlaczego warto się zapisać

Group 725

E-commerce od strony praktycznej

Newsletter prowadzony przez praktyka z realnymi sukcesami (m.in. Zarządzam ecommerce Mosquito, który w 2021 zadebiutował w rankingu 100 największych polskich ecommerców). Dzielę się tylko tym, co sam wykorzystuję w biznesie. Ze mną u steru masz pewność, że informacje są zweryfikowane.

Layer 2

Stworzony pod realne potrzeby

Regularne publikacje najważniejszych rzeczy wokół e-commerce, biznesu i zarabiania. Razem z teamem gramy w długofalową grę. Jeżeli coś znajduje się w mojej wiadomości możesz mieć pewność, że warto o tym wiedzieć.

Zapisz się na newsletter i poznaj świat biznesu od praktycznej strony

Zgadzam się z polityką prywatności.

Layer 2

W pełni darmowy (do czasu)

Mamy co do newslettera wielkie plany. Na bazie feedbacku społeczności chcemy zrobić coś lepszego, co sprawi, że nasza społeczność będzie najlepszym miejscem do rozwoju e-commerce w Polsce. Zapisując się teraz masz dostęp za darmo, za kilka tygodni wszystko się zmieni.

svgexport-7

Bez wypełniaczy.

Nie będziemy wypełniać newslettera bzdurami, tylko po to, żeby był opasły i robił wrażenie. Kluczową zasadą, która nam przyświeca jest użyteczność. Jeżeli możemy Ci przekazać wiedzę w pięć minut, to zrobimy to w cztery.

Jakub Roskosz. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatnościRegulaminZwroty